سوپاپ (سوپاپ اطمینان)

انواع سوپاپ (سوپاپ اطمینان) خرید و مشاوره

مشاوره و خرید سوپاپ (سوپاپ اطمینان)، پنوماتیک وهیدرولیک

میثاق پنوماتیک صنعت با تنوع گسترده شیر برقی با تامیین مستقیم از برندهای مطرح دنیا دست شما برای انتخاب باز است تا بسته به نیاز و سلیقه خود خرید مطلوبی انجام دهید.

تنوع بالای شیر برقی باعث ایجاد تنوع قیمت نیز شده تا باتوجه به قیمت با بوجه مورد نظر خود خرید مناسبی انجام دهید.

بهترین انتخاب با

مشاوره تخصصی

اگر نمیدانید به کدام برند میتوان اعتماد کرد و یا به کدام محصولات و قطعات نیازمند هستید ما در میثاق پنوماتیک کنار شما هستیم تا بهترین انتخاب و به صرفه ترین هزینه برای پروژه خود را داشته باشید فقط کافیست که با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین انتخاب را با مشاوره کارشناسان ما داشته باشید.

خرید مطمئن

خرید مطمئن

خیلی از ماها با انتخاب اشتباه قطعات و محصولات و اسمبل کردن آنها و یا با مشاوره اشتباه افراد سودجو برای دلالی و ایجاد  سود بیشتر خودشان قطعات و اجناس نامرغوب را برای پروژه شما به کار میگیرند و همیشه کار شما در حال فرسایش یا خراب شدن است. بهترین انتخاب را با مشاوره کارشناسان ما داشته باشید.

سوپاپ (سوپاپ اطمینان) چیست؟

شیر صنعتی در سیستم ها و فرآیندها برای قطع و وصل و کنترل جریان سیال مورد استفاده قرار میگیرند با توجه به اینکه این شیرها با مدل های مختلف و هدف های متفاوتی طراحی و به بازار ارائه می شوند ؛ در اکثر سیستم های تجاری , نظامی سازمان ها , حمل و نقل و مسکونی کاربرد داشته به علاوه از آنها در شرکت های استخراج نفت و گاز , نیروگاه ها , معادن و… مورد استفاده قرار میگیرند ؛ سوپاپ اطمینان یا شیر اطمینان از انواع شیرهای صنعتی بوده که به منظور تنظیم , کاهش و ثابت نگهداشتن فشار شیر خروجی در خطوط انتقال , توزیع آب آشامیدنی و دیگر صنایع حتی در صورت ایجاد نوسان در فشار ورودی مورد استفاده است . تهران فایر تامین کننده تجهیزات آتش نشانی با انواع شیرها و اتصالات آتش نشانی در خدمت شماست . برای مشاوره و سفارش شیر هیدرانت ، دیلاج ولو ، شیر فشار شکن و ….. سایر شیرهای آب و فوم با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باشید با :

سوپاپ اطمینان چیست ؟اجزای تشکیل دهنده سوپاپ اطمینانرایجترین کاربرد شیر اطمینانانواع مختلف شیر اطمینانعلت افزایش فشار درون سیستم چیست ؟اهمیت استفاده از شیر اطمینان

سوپاپ اطمینان چیست ؟

سوپاپ اطمینان یا شیر اطمینان از انواع شیرهای صنعتی بوده که از زیاد شدن فشار در تجهیزات جلوگیری نموده و موجب حفظ ایمنی افراد و تجهیزات می شود با افزایش فشار کار سیستم بیش از حد تعیین شده , این شیر با تخلیه حجمی از سیال به خارج از سیستم موجب تثبیت فشار می شود , عملکرد این شیر به صورت اتوماتیک بوده و بدون نیاز به هر نوع نیروی خارجی موجب تخلیه مقدار مشخصی از سیال شدهو از افزایش فشار بیش از حد مقدار تعیین شده جلوگیری می کند پس از باز شدن سوپاپ سیال از یک طرف خارج شده و پس از برگشت فشار به حالت نرمال بسته می شود .

اجزای تشکیل دهنده سوپاپ اطمینان

سوپاپ اطمینان از چند جزء تشکیل شده است از جمله پوسته سوپاپ ( تمام قطعات تشکیل دهنده سوپاپ در درون پوسته سوپاپ قرار میگیرند ) , سیت ( یا نشیمنگاه ) , فلنج اصلی , شفت ( برای نگهداری سوپاچ استفاده می شود ) , فنر سوپاپ ( فشار تولید شده بر مبنای کیلوگرم اتمسفر بار که فنر توسط آن محاسبه شده عمل می کند ) , بازوی حرکت , مهره های تنظیم , دریچه خروج بخار و دسته سوپاپ ( برای حرکت دادن فنر سوپاپ استفاده می شود )

رایج ترین کاربرد شیر اطمینان

سوپاپ اطمینان مورد استفاده در هر مکانی است که احتمال افزایش بیش از حداکثر مجاز سیستم وجود داشته باشد ؛ این قطعه در بالای دیگ بخار نصب شده و برای جلوگیری از افزایش بیش از حد معمول فشار درونی بخار مورد استفاده قرار میگیرد کلید کنترل فشار تا هنگامی قادر به تنظیم فشار است که تمامی سیستم از عملکرد مطلوب برخوردار باشد بنابراین یکی از مهم ترین کاربرد این قطعه در دیگخانه و نصب آن روی دیگ بخار است در بویلرهای تولید بخار نیز این شیر باید به گونه ای باشد که در بار کامل بتواند تمام بخار تولیدی بویلر را تخلیه نموده بدون آنکه افزایش فشاری بیشتر از شصت درصد از حد فشارعملکرد بویلر رخ دهداین قطعه بر روی مخازن و مبدل های حرارتی نیز استفاده ای رایج دارد .

انواع مختلف شیر اطمینان

شیر اطمینان حرارتی :

عملکرد این نوع بر اساس حرارت و فشار بودهو عمده مصارف ان ها بر روی آبگرمکن هاستشیر اطمینان حرارتی روی 90 -93 درجه سانتی گرادشروع به باز شدن نموده و در 96 -99 سانتی گراد به حداکثر می رسد .

 

شیر اطمینان وزنهای :

این مدل از قدیمی ترین  شیر اطمینان بوده که با نیروی وزنه های روی دریچه فشار داخل مخزن را در حد ایمن مهار می کنند .

شیر اطمینان پایلوتدار :

این شیر متشکل از شیر اصلی و شیر فرمان کوچک استپایلوت از نوع فنر فشرده است و توسط فشار ورودی سیال باز و بسته می گردد عملکرد شیر اصلی نیر به شکل پیستونی است .

علت افزایش فشاردرون سیستم چیست ؟

بسته شدن مجرای تخلیه , از کار افتادن سیستم خنک کننده , نقص در لوله های مبدل حرارتی , ازدیاد دما , تغییرات دمای محیط و آتشسوزی همچنین خرابی شیرهای تقلبل فشار از جمله عوامل افزایش فشار درون سیستم هستند .

اهمیت استفاده از شیر اطمینان

مهم ترین هدف استفاده از شیر اطمینان در وهله اول محافظت از جان انسان ها و پس از آن سلامت دستگاه هاو محیط می باشد این شیر طراحی شده است تا هنگامی که فشار اضافی در شیرها یا دستگاه ها وجود دارد باز شده و برای خروج بیش از حد سیال از محیط سیستم مجددا بسته شود این شیر هنگامی که فشار از حد مجار بالاتر رود به منظور عدم آسیب ناشی از انفجار باز می شود .

میثاق پنوماتیک

میثاق پنوماتیک به عنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین فروشگاه ها و تامین کننده های انواع محصولات پنوماتیک و هیلدرولیک در ایران مفتخر است از ابتدای مشاوره تا تعمیر و خدمات پس از فروش محصولات را در کنار شما باشد تا بهترین تجربه یک خرید اینترنتی را داشته باشید.

مراحل خرید از مثاق پنوماتیک

خرید از معتبرترین تامین کننده قطعات

طی چند مرحله ی ساده خریدی امن و سفارشی مطمئن داشته باشید.

مشاوره قبل از خرید

قبل از خرید قطعا مشاوره بهترین گزینه است 

انتخاب بهترین قطعات

برای خرید خوب ایمن باید تجربه کافی داشت.

معرفی متخصصان با تجربه

بعد از خرید با معرفی بهترین سویسکار ها با شما هستیم

پشتیبانی و خدمات پس از خرید

ما همچنان با شماییم تا با خیال راحت حتی بعد از خرید خدمات بگیرید

برخی از سوالات شما

سوالات متداول

سوالات قبل از خرید

چطور می توانم محصول مورد نظرم را سفارش دهم؟

اگر اسم مشخصات و یا نوع محصولات خود را میدانید میتوانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید ولی اما اگر از برند ها محصولات و یا اطلاعات هر پکیج را نمیدانید میتوانید برای مشاوره قبل از خرید با ما در تماس باشید.

قیمت محصولات شما چرا اختلاف زیادی دارد؟

از آنجا که ما دست اول در فروش محصولات هستیم و از طریق اینترنت میفروشیم پس هزینه ها کمتر می شود و اینکه تامین احناس با کمترین قیمت می باشد در قیمت تمام شده بی تاثیر نیست.

چطور میتوانیم برای خرید به میثاق پنوماتیک اعتماد کنیم؟

ما به جز فروش اینترنتی دفتر فروش برای خرید های حضوری هم داریم میتوانید با حضور در دفتر فروش ما از خرید خود اطمینان بیشتری کسب کنید.

سوالات بعد از خرید

آیا شما خدمات پس از فروش دارید؟

یکی از خدمات ما خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی ماست . در هر لحظه از شبانه روز اگر محصولات شما دچار مشکل شد و به خدمات ما نیاز داشتید فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا محصولات شما ضمانت دارد؟

هر محصول بسته به نوع و شرکت ارائه دهنده برند مربوطه قطعا ضمانت ویژه دارند برای اطلاع از ضمانت کالاها می توانید با ما در تماس باشید.

من خرید انجام داده ام برای نصب سرویسکار دارید؟

بله ما بعد از فروش قطعات میتوانیم بهترین و با انصاف ترین سرویس کاران را به شما معرفی کنیم.

در هر لحظه از شبانه روز

ارائه خدمات پس از فروش با کارشناسان حرفه ای در میثاق پنوماتیک

برخی دیگر از

محصولات میثاق پنوماتیک

دفتر مرکزی

آدرس دفتر مرکزی

برای مشاوره حضوری و همچنین خرید و انتخاب محصولات بیشتر میتوانید به نزدیک ترین آدرس دفتر مرکزی ما مراجعه نمایید. حضور شما عزیزان کنار ما باعث دلگرمی ماست.

خانه